Odrobinę o mnie

Cześć! Mam na imię Agnieszka i uwielbiam zamykać pory roku w słoikach. Dlaczego pory roku? Ponieważ staram się robić przetwory z owoców i warzyw zawsze wtedy, gdy jest na nie sezon – wtedy są najsmaczniejsze i najzdrowsze!

Skąd moje uwielbienie dla przetworów? Bo nie ma dla mnie nic lepszego od otwarcia zimą słoiczka pełnego ulubionej malinowej konfitury, posmarowania chleba słodkim dżemem jagodowym czy zrobienia obiadu z pysznym, domowym sosem pomidorowym. No dobra, może jest coś odrobinę lepszego – podarowanie komuś takiego słoiczka z własnej roboty pysznościami (niech będzie – usłyszenie pochwał na temat smacznego prezentu też jest super).

Moją pasją jest też fotografia, stąd zdjęcia słoiczków . Zajmuję się robieniem zdjęć całkowicie amatorsko, ale coraz bardziej marzy mi się zrobienie kursu bądź studiów w tym kierunku. Kto wie, może kiedyś?

No dobrze, tyle o mnie. Zapraszam do zwiedzenia strony, poczytania przepisów i przede wszystkim – wypróbowania ich! Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad. Zapraszam też na fanpage Wilczej Spiżarni oraz na Instagrama. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zerknij na stronę Kontakt i pisz śmiało –  postaram się w miarę możliwości szybko odpisać.

Trzymaj się ciepło!

Agnieszka

Share